De praktijkprojecten

Een overzicht van de deelnemende netwerken, zorgorganisaties en contactpersonen:

NetwerkOrganisatieContactpersoon organisatieGekozen instrumenten
NPZ HeuvellandKoraal, locatie MaasveldAnnemieke Wagemans AWagemans@koraal.nlntb
NPZ Roermond e.o.DaelzichtTonnie Braeken Tonnie.Braeken@daelzicht.nlntb
NPZ Noord KennemerlandEsdégé-ReigersdaalSonja Faas Sonja.Faas@esdege-reigersdaal.nlntb
NPZ Zuidoost – UtrechtBartimeusBart Slikkerveer bslikkerveer@bartimeus.nlntb
NPZ Groningen CentraalSprankMarco Martens M.Martens@stichtingsprank.nlntb
NPZ Zaanstreek – WaterlandPrinsenstichtingIna Bosma i.bosma@prinsenstichting.nl
Nanda de Knegt n.de.knegt@prinsenstichting.nl
ntb
OdionAnnette Bruinsma a.bruinsma@odion.nlntb
NPZ Kop van Noord-Holland’s Heerenloo, locatie NoorderhavenJacqueline.Fluitman Jacqueline.Fluitman@sheerenloo.nlntb
NPZ Stadsgewest BredaPrismaMichael Echteld mechteld@prismanet.nlntb
AmarantEdwin Karel edwin.karel@amarant.nlntb