De praktijkprojecten

Een overzicht van de deelnemende netwerken, zorgorganisaties en contactpersonen:

NetwerkOrganisatieContactpersoon organisatieGekozen instrumenten
NPZ HeuvellandKoraal, locatie MaasveldAnnemieke Wagemans AWagemans@koraal.nl• Zorgen tot de laatste dag
• Handreiking besluitvorming over verhuizingen & medische interventies
NPZ Roermond e.o.DaelzichtTonnie Braeken Tonnie.Braeken@daelzicht.nl• Zorgen tot de laatste dag
• STEM
NPZ Noord KennemerlandEsdégé-ReigersdaalMarja Oud marja.oud@esdege-reigersdaal.nl
Sonja Faas Sonja.Faas@esdege-reigersdaal.nl
• STEM
• Set Signalering
• Werkboek ‘Wat wil ik? Als ik niet meer beter word…’
NPZ Zuidoost – UtrechtBartimeusBart Slikkerveer bslikkerveer@bartimeus.nlntb
NPZ Groningen CentraalSprankDorien Steensma D.Steensma@stichtingsprank.nl• Set Signalering
• Werkboek ‘Wat wil ik? Als ik niet meer beter word…’
NPZ Zaanstreek – WaterlandPrinsenstichtingIna Bosma i.bosma@prinsenstichting.nl
Nanda de Knegt n.de.knegt@prinsenstichting.nl
• Set Signalering
• Handreiking besluitvorming over verhuizingen & medische interventies
• Palliatief zorgconsulenten (n=2)
OdionAnnette Bruinsma a.bruinsma@odion.nl• STEM
NPZ Kop van Noord-Holland’s Heerenloo, locatie NoorderhavenJacqueline Fluitman Jacqueline.Fluitman@sheerenloo.nl• Zorgen tot de laatste dag
• Palliatief zorgconsulenten (n=2)
NPZ Stadsgewest BredaPrismaMichael Echteld mechteld@prismanet.nl
Renate Zevenhoven rzevenhoven@prismanet.nl
• Set Signalering
• Palliatief zorgconsulenten
AmarantMarianne Weekers marianne.weekers@amarant.nl
Edwin Karel edwin.karel@amarant.nl
• Set Signalering
• Palliatief zorgconsulenten